Windows 10 Deneme Sürümü 1 Milyondan Fazla İndirildi

Microsoft’un PC ve akıllı telefon farkı gözetmeksizin bütün form faktörlerini tek bir platformda birleştirme planları tıkır tıkır işliyor.

Nitekim, en yeni Windows 10′un tüketici önizleme sürümünü yayma ve eksikliklerini giderme amacı güden Insider Programı da yoğun bir talep trafiği ile karşı karşıya.

30 Eylül’den bu yana yayında olan işletim sisteminin teknik gözetim altındaki sürümü, şu ana dek 1 milyon defadan fazla indirildi ve Windows 10 hakkındaki geri bildirimlerin toplamı da, 15 gün içerisinde 200.000′e ulaştı.Windows 8′in ardından, 9. sürümü es geçip doğrudan 10′a yönelen Microsoft, kullanıcıların en çok arzuladığı başlat menüsü de dahil olmak üzere birçok yeni özelliği yeni nesil Windows sürümüne entegre etti.

Şimdi de, son tüketicilerin, profesyönel kullanıcıların ve teknik bilgi sahibi kişilerin geri bildirimleriyle, Windows 10′un kemale erdirilmesi hedefleniyor.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>